Αρχείο ημέρας 1 Ιουνίου 2016

Πρόγραμμα ενδοσχολικών, επαναληπτικών & ειδικών μαθημάτων

Σήμερα στις 1 Ιουνίου 2016 τελείωσαν οι πανελλαδικές εξετάσεις και από αύριο ξεκινούν οι ενδοσχολικές.

ΚΕΣΥΠ: ενημέρωση για τη συμπλήρωση του Μηχανογραφικού

Το Κέντρο Συμβουλευτικής και Προσανατολισμού που σκοπό έχει να στηρίζει τους μαθητές όλων των τάξεων της Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης να διαχειρίζονται τα θέματα της επαγγελματικής τους ανάπτυξης, οργανώνει κι εφέτος τις «Ημέρες Ενημέρωσης, Συμπληρώνω έξυπνα το Μηχανογραφικό μου δελτίο» στην αίθουσα εκδηλώσεων του ΚΕΣΥΠ «ΠΥΞΙΔΑ», Μονοφατσίου 8,  στο κτήριο της Δ.Δ.Ε. στο Β΄ όροφο.
Για τους μαθητές Γ΄τάξης ΓΕ.Λ. και ΕΠΑ.Λ. για την τελική λήψη απόφασης από τους ίδιους ενόψει της συμπλήρωσης του Μηχανογραφικού τους Δελτίου, με ημέρες υλοποίησης 21, 23, 29, Ιουνίου, 4, 5, Ιουλίου 2016 και ώρα 11:00 έως 13:00.

Για περισσότερες πληροφορίες… ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ.