Αρχείο ημέρας 31 Μαρτίου 2023

Συγχαρητήρια🥇🥈🥉🎯👏

Κατά την Α’ φάση των σχολικών αγώνων Στίβου που διοργάνωσε η ΟΕΣΑΔ ΔΔΕ Ηρακλείου (μεταξύ μαθητών/ τριών των σχολείων της ΔΔΕ Ηρακλείου) στο Παγκρήτιο Στάδιο την Τρίτη 28-3-2023 διακρίθηκαν οι παρακάτω μαθητές/τριες του σχολείου μας:

1.  Ντραγκότι Κλέιντι, μαθητής της Γ` τάξης, 1η θέση στους αγώνες δρόμου των 1500μ. και προκρίθηκε για την Β` φάση,

2. Παπαχατζάκη Χριστίνα, μαθήτρια της Β΄ τάξης, 2η θέση στους αγώνες δρόμου των 2000μ με φυσικά εμπόδια και προκρίθηκε για την Β` φάση,

3.Τζαγκαράκης Νικόλαος, μαθητής της Γ’ τάξης, 2η θέση στους αγώνες δρόμου των 400μ.

4. Ξηρουχάκης Νικήτας, μαθητής της Γ` τάξης, 3η θέση στους αγώνες δρόμου των 100μ. και

5. Αθανασάκης Γεώργιος, μαθητής της Β` τάξης, 2η θέση στο ακόντιο,

Συγχαρητήρια Κλέιντι, Χριστίνα, Νίκο, Νικήτα και Γιώργο ! Θερμές ευχές για την ευόδωση όλων σας των στόχων!

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Καθηγητών του σχολείου