Ορισμός Εξεταστικών Κέντρων για την εξέταση του ειδικού μαθήματος των Αγγγλικών – Κατανομή των Υποψηφίων σ` αυτά – Οδηγίες προς υποψηφίους

Σας ενημερώνουμε ότι ορίστηκαν τρία (3) Εξεταστικά Κέντρα Πανελλαδικών Εξετάσεων 2021, της Δ/νσης Δ.Ε Ηρακλείου Κρήτης στα οποία θα γίνει η εξέταση των τελειόφοιτων και απόφοιτων υποψηφίων (εκτός εκείνων με αναπηρία και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες) του Νομού μας στο ειδικό μάθημα των Αγγλικών την Τρίτη 29 Ιουνίου 2021, ώρα 10:00 ως εξής:

1ο Εξεταστικό Κέντρο: 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου (υποψήφιοι που το επώνυμό τους αρχίζει από Α έως και Κ),

2ο Εξεταστικό Κέντρο: 4ο ΓΕΛ Ηρακλείου (υποψήφιοι που το επώνυμό τους αρχίζει από Λ έως και Ρ),

3ο Εξεταστικό Κέντρο: 8ο ΓΕΛ Ηρακλείου (υποψήφιοι που το επώνυμό τους αρχίζει από Σ έως και Ω).

Η διάρκεια εξέτασης στο ειδικό μάθημα των Αγγλικών ορίζεται σε τρεις (3) ώρες.

Οι υποψήφιοι πρέπει να προσέρχονται στις αίθουσες εξέτασης στις 09:30.

Κατά την προσέλευσή τους στο εξεταστικό κέντρο οι υποψήφιοι πρέπει να φέρουν μαζί τους:

1) την αστυνομική τους ταυτότητα ή διαβατήριο

2) το Δελτίο Εξεταζόμενου που τους έχει δοθεί από το σχολείο τους

3) τη σχολική κάρτα COVID 19 ή τη δήλωση αρνητικού αποτελέσματος self-test για COVID-19

Πατήστε εδώ για να δείτε το σχετικό έγγραφο.