Ανάθεση της μετακίνησης μαθητών/τριών του 8ου ΓΕΛ  Ηρακλείου, στο πλαίσιο διδακτικής επίσκεψης της Γ τάξης του 8ου ΓΕΛ  Ηρακλείου, στο Ενετικό Φρούριο του Ηρακλείου, Rocca a mare (Κούλες) και στο Info Point του Δήμου Ηρακλείου.

Σύμφωνα με την ΥΑ 20883/ΓΔ4/12-02-2020 (ΦΕΚ 456/τΒ/13-02-2020) του Υ.ΠΑΙ.Θ, ανακοινώνεται ότι το 8ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου, μετά την αξιολόγηση των προσφορών από το Διευθυντή και τον σύλλογο Διδασκόντων, ανέθεσε τη διοργάνωση της μετακίνησης με τρία (3)  λεωφορεία (124) εκατό είκοσι τεσσάρων μαθητών/-τριών και (6) έξι συνοδών καθηγητών/τριών από το χώρο του σχολείου στις 08:30 για το Ενετικό Φρούριο του Ηρακλείου, Rocca a mare (Κούλες) και στο Info Point του Δήμου Ηρακλείου και επιστροφή στο σχολείο στις 14:00, στο ταξιδιωτικό γραφείο Orange Travel.

Συνολικά κατατέθηκαν στη διεύθυνση του Σχολείου προσφορές από τρία  (3)  ταξιδιωτικά γραφεία.

Με  τη σειρά πρωτοκόλλησης είναι τα εξής:

1. 365tours (285 ΕΥΡΩ)
  2. Orange Travel (270 ΕΥΡΩ)
  3. Travelink (300 ΕΥΡΩ)

Όλες οι προσφορές κρίθηκαν ως σύμφωνες με τις προϋποθέσεις της σχετικής πρόσκλησης εκδήλωσης   ενδιαφέροντος και επιλέχθηκε η πλέον συμφέρουσα.

Πατήστε εδώ για να δείτε την ανάθεση και τις προσφορές.