Ανάθεση της πενθήμερης μετακίνησης μαθητών στις Βρυξέλλες

Ανακοινώνεται ότι το 8ο  Γενικό Λύκειο Ηρακλείου, μετά τη σχετική προκήρυξη και την αξιολόγηση των προσφορών από την αρμόδια επιτροπή, ανέθεσε τη διοργάνωση της πενθήμερης μετακίνησης μαθητών στις Βρυξέλλες στο πλαίσιο προγράμματος αδελφοποίησης του 8ου ΓΕΛ Ηρακλείου με το Ελληνικό σχολείο των Βρυξελλών, από 16/04/2018 έως 20/04/2018, στο ταξιδιωτικό γραφείο Landmarks Travel και ειδικότερα για την προσφορά μετάβασης και επιστροφής αεροπορικώς με ΟΑ και Aegean και διαμονή στο Bedford Hotel & Congress Centre.Συνολικά κατατέθηκαν στη διεύθυνση του Σχολείου προσφορές από δύο (2) ταξιδιωτικά γραφεία.
Με τη σειρά πρωτοκόλλησης είναι τα εξής:
1.Vai Travel και 2. Landmarks Travel, οι οποίες δημοσιοποιούνται και στην ιστοσελίδα του σχολείου μας.