Ανάθεση εκπαιδευτικής επίσκεψης της Περιβαλλοντικής ομάδας στο Παν. Κρήτης

Σύμφωνα με την Υ.Α. 12928/Γ2/10-11-2011 (ΦΕΚ 2769 τβ/2-12-2011), ανακοινώνεται ότι το 8ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου, μετά τη σχετική προκήρυξη και την αξιολόγηση των προσφορών από την αρμόδια επιτροπή, ανέθεσε τη διοργάνωση της εκπαιδευτικής επίσκεψης της περιβαλλοντικής ομάδας “Green Guyardians of Volunteerins  – Πράσινοι Φύλακες του Εθελοντισμού” στο Πανεπιστήμιο Κρήτης στο ταξιδιωτικό γραφείο ΚΤΕΛ Ηρακλείου-Λασιθίου και ειδικότερα για την προσφορά μετάβασης με λεωφορείο στο Πανεπιστήμιο Κρήτης στις 25 Φεβρουαρίου 2016 ημέρα Πέμπτη και ώρα 8:30 και επιστροφή στο σχολείο στις 14:00., κρίνοντας την προσφορά αυτή ως :

• απόλυτα σύμφωνη με τις προϋποθέσεις της σχετικής πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος
  • την πλέον συμφέρουσα οικονομικά.

Συνολικά κατατέθηκαν στη διεύθυνση του Σχολείου κλειστές προσφορές από 2 (δύο) ταξιδιωτικά γραφεία. Με τη σειρά πρωτοκόλλησης είναι τα εξής:
1.ΚΤΕΛ Ηρακλείου-Λασιθίου, 2.Quick Greek Tours οι οποίες και δημοσιοποιούνται στην ιστοσελίδα του σχολείου μας μέσω του Google Drive

Υπενθυμίζεται ότι, βάσει της παραγράφου 2 του άρθρου 14 της προαναφερθείσας υπουργικής απόφασης, η προθεσμία για πιθανές ενστάσεις λήγει την Παρασκευή 22/01/2016 και ώρα 11:00, οπότε και θα πρέπει να έχουν υποβληθεί στο γραφείο της διεύθυνσης του σχολείου.