Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη στο Πανεπιστήμιο Κρήτης.

Ο Διευθυντής του 8ου Γ. Λυκείου Ηρακλείου προκηρύσσει την εκδήλωση ενδιαφέροντος για μετακίνηση (25) εικοσιπέντε μαθητών και (2) δύο συνοδών καθηγητών από το χώρο του σχολείου στο εργαστήριο περιβαλλοντικής χημείας του Πανεπιστημίου Κρήτης, περιοχή Βούτες Ηρακλείου.

Χρόνος πραγματοποίησης 25 Φεβρουαρίου 2016 ημέρα Πέμπτη

Αναχώρηση από το χώρο του σχολείου στις  08:30 για το Πανεπιστήμιο Κρήτης και επιστροφή στις 14:00 στο σχολείο.

Η προσφορά θα πρέπει να εξασφαλίζει τα παρακάτω: Τουριστικά λεωφορεία ελεγμένα από το ΚΤΕΟ, έγγραφα καταλληλότητας οχημάτων, επαγγελματική άδεια οδήγησης, ελαστικά σε καλή κατάσταση, καθώς και να πληροί όλες τις προϋποθέσεις ασφάλειας για τη μετακίνηση μαθητών.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι τη Τρίτη 19 /1/2016 και ώρα 11:00πμ στο γραφείο του Διευθυντή του 8ου Γενικού Λυκείου Ηρακλείου. Στην προσφερόμενη τιμή να συμπεριλαμβάνεται ο ΦΠΑ.

Οι προσφορές θα ανοιχτούν στο γραφείο του Διευθυντή του 8ου Γ. Λυκείου τη Τρίτη 19 /1/2016 και ώρα 11:00 από την αρμόδια επιτροπή.

Η προκήρυξη αναρτήθηκε και στον ιστότοπο της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ηρακλείου.