Ευχαριστήρια επιστολή προς το σύλλογο γονέων & κηδεμόνων του 8ου ΓΕ. Λ. Ηρακλείου

Σήμερα Δευτέρα 31 Ιανουαρίου 2022,  ο σύλλογος γονέων &  κηδεμόνων του σχολείου μας έκοψε δύο βασιλόπιτες, μία για  τους μαθητές και τις μαθήτριες και μία για τους εκπαιδευτικούς και το λοιπό προσωπικό του σχολείου μας και αντάλλαξε ευχές με εκπροσώπους των μαθητικών κοινοτήτων και εκπαιδευτικούς. Ο σύλλογος γονέων  & κηδεμόνων παρέχει στους μαθητές και τις μαθήτριες του τμήματος  Α3,  που πέτυχαν το φλουρί,  εισιτήριο για την ομαδική παρακολούθηση κινηματογραφικής ταινίας και δύο λογοτεχνικά βιβλία  στον τυχερό της δεύτερης  βασιλόπιτας.

Η διεύθυνση και ο σύλλογος διδασκόντων του σχολείου ευχαριστεί θερμά το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για την ευγενική του προσφορά.