«10ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας_3η Ανακοίνωση_Σχ. Έτος 2020-2021»

Σας ενημερώνουμε οτι το 10ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας θ α δ ι ε ξ α χ θ ε ί π λ ή ρ ω ς δ ι α δ ι κ τ υ α κ ά γ ι α ό λ η τ η ν Ε λ λ ά δ α α λ λ ά κ α ι τ η ν Ο μ ο γ έ ν ε ι α , μ ε κ ό μ β ο υ ς σ υ μ μ ε τ ο χ ή ς σ ε ό λ η τ η ν Ε λ λ ά δ α. Ειδικότερα για τις Περιφερειακές Ενότητες Ηρακλείου, Ρεθύμνου και Λασιθίου* (κόμβος Ηρακλείου) το 10ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 15, την Παρασκευή 16 και το Σάββατο 17 Απριλίου 2021

Λόγω της περυσινής αναβολής του, φέτος θα μπορούν να συμμετέχουν και έργα που πραγματοποιήθηκαν και το προηγούμενο σχολικό έτος 2019-2020, αρκεί βέβαια να παρουσιαστούν από τους ίδιους τους/τις μαθητές/-τριες που τα έφτιαξαν.

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί Πληροφορικής που μαζί με τους μαθητές/-τριες τους ενδιαφέρονται να συμμετέχουν εκπροσωπώντας το σχολείο τους να συμπληρώσουν άμεσα την νέα* φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος https://forms.gle/AcJcMYf4JbJorADy9 και όχι αργότερα από την 1η Φεβρουαρίου 2021.

Πατήστε εδώ για να δείτε το σχετικό έγγραφο.