Διαγωνισμός φωτογραφίας: “Ελιά”

Ο Σύλλογος Επαγγελματιών Φωτογράφων ? Εικονοληπτών Κρήτης, διοργανώνει διαγωνισμό φωτογραφίας με θέμα την «Ελιά» και στόχο έχει τη γνωριμία των μαθητών με την τέχνη της φωτογραφίας. Κάθε μαθητής μπορεί να συμμετάσχει με έως 3 φωτογραφίες, τυπωμένες σε ματ φωτογραφικό χαρτί διαστάσεων 20Χ30. (Γίνονται δεκτές και ασπρόμαυρες φωτογραφίες).
Πίσω από κάθε φωτογραφία θα πρέπει να αναγράφεται ο τίτλος της, τα στοιχεία του συμμετέχοντος (ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, τηλέφωνο επικοινωνίας) και το σχολείο φοίτησης.
Οι συμμετοχές θα πρέπει να αποσταλούν σε φάκελο με την ένδειξη «ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ»  έως και τη Δευτέρα 30/01/2017, στη Διεύθυνση: Βλαστών 10, Τκ 71202 – Ηράκλειο Κρήτης. Από το σύνολο των φωτογραφιών θα επιλεγούν οι 6 καλύτερες (3 από μαθητές Γυμνασίου & 3 από μαθητές Λυκείου) οι οποίες θα βραβευτούν με δώρα.