Αρχείο ημέρας 18 Ιουλίου 2022

Ολοκλήρωση της διαδικασίας εγγραφής

Για την ολοκλήρωση της εγγραφής των μαθητών και μαθητριών που θα φοιτήσουν στη Β’ και τη Γ’ τάξη πρέπει ο έτερος κηδεμόνας να προσκομίσει στο σχολείο υπεύθυνη δήλωση ότι συμφωνεί με την εγγραφή του παιδιού. Την υπεύθυνη δήλωση μπορείτε να την κατεβάσετε από εδώ, να τη συμπληρώσετε και να τη φέρετε στο σχολείο ή να τη στείλετε ηλεκτρονικά σε μορφή pdf, το αργότερο μέχρι 2/09/2022 .

Για την ολοκλήρωση της εγγραφής των μαθητών και μαθητριών που θα φοιτήσουν στην Α’ τάξη πρέπει ο έτερος κηδεμόνας να προσκομίσει στο σχολείο υπεύθυνη δήλωση ότι συμφωνεί με την εγγραφή του παιδιού. Την υπεύθυνη δήλωση μπορείτε να την κατεβάσετε από εδώ, να τη συμπληρώσετε και να τη φέρετε στο σχολείο ή να τη στείλετε ηλεκτρονικά σε μορφή pdf. Επιπλέον πρέπει να προσκομίσετε την αστυνομική ταυτότητα του παιδιού και το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή/τριας (ΑΔΥΜ), το αργότερο μέχρι 2/09/2022 .