Αρχείο ημέρας 17 Μαρτίου 2017

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη στις 3-4-2017

Αναρτήθηκε η πρόσκληση εκδήλωση ενδιαφέροντος για ταξιδιωτικά γραφεία με σκοπό την υλοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης ομάδας μαθητών στο Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά).
Για να κατεβάσετε την πρόσκληση…επιλέξτε ΕΔΩ.

Κύπελλο Πετοσφαίρισης κοριτσιών Ν. Ηρακλείου

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Καθηγητών συγχαίρουν την ομάδα βόλλεϋ μαθητριών του σχολείου μας και τους καθηγητές Φυσικής Αγωγής κ. Μουντράκη και κ. Καλογεράκη, για την κατάκτηση του κυπέλλου πετοσφαίρισης κοριτσιών των σχολικών αγώνων Ν. Ηρακλείου.

Οι μαθήτριες είναι:
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΔΡΑΚΑΚΗ    ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΛΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΑΓΡΙΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ ΟΛΓΑ
ΝΗΣΙΩΤΗ    ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΑΥΡΑΚΗ    ΣΟΦΙΑ
ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΠΡΩΪΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Για να δείτε φωτογραφίες από τον τελικό αγώνα…επιλέξτε ΕΔΩ.

Run Greece Ηράκλειο

Η Περιφέρεια Κρήτης ? Περιφερειακή Ενότητα Ηρακλείου, ο Δήμος Ηρακλείου,  ο Σ.Ε.Γ.Α.Σ. και η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης,  διοργανώνουν και φέτος τους αγώνες δρόμου σε δημόσια οδό με την επωνυμία «RUN GREECE ΗΡΑΚΛΕΙΟ» – ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΛΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. Οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 30 Απριλίου 2017 στο Ηράκλειο. Για περισσότερες πληροφορίες…επιλέξτε ΕΔΩ.